PRÍLEŽITOSŤPRETEBA
W – LOSS
FUNGUJE TO SKUTOČNE?
Aj dnes sme sa my v “Príležitosti pre vás” pustili do pátrania po pravde v záujme ochrany spotrebiteľov. Tu je článok, na ktorý všetci čakali: spis o doplnku stravy, ktorý urýchľuje proces ketózy v organizme, ktorý je najznámejší (a najlacnejší) na Slovensku.
ČO TO JE
W-LOSS nie je liek, ale prírodný potravinový doplnok, ktorý bol špeciálne vyvinutý na podporu organizmu pri strate hmotnosti udržiavaním konštantného stavu ketózy. Ketóza je fyziologická reakcia, ktorá sa prejavuje v situáciách s nízkou dostupnosťou glukózy v tele. Absencia glukózy podporuje tvorbu ketónových telies, z ktorých organizmus čerpá energiu, čo umožňuje spaľovať tuky. Tento doplnok zvyšuje množstvo ketónových tiel prítomných v tele, zvyšuje svalovú hmotu a bráni ukladaniu tukov. V dôsledku toho sa hmotnosť tela výrazne znižuje. Od svojho uvedenia na trh získal veľa obľuby a ocenení a stal sa jedným z najvyhľadávanejších a najlepšie hodnotených produktov vďaka vynikajúcemu pomeru kvalita/cena a mnohým pozitívnym recenziám od tých, ktorí ho už vyskúšali. Je odporúčaný najznámejšími združeniami dietológov a výživových poradcov na Slovensku.
AKÉ JE JEHO ZLOŽENIE
W-LOSS je 100% prírodný doplnok stravy, preto na rozdiel od iných produktov na trhu neobsahuje škodlivé chemikálie a nevyvoláva žiadne vedľajšie účinky, ale jednoducho urýchľuje proces ketózy v tele. Jeho inovatívna formula využíva prospešné vlastnosti nasledujúcich zložiek:

● Ananás: urýchľuje proces chudnutia vďaka vysokému obsahu bromelínu. Spúšťa rozklad komplexných lipidov, bielkovín a tukov, znižuje hladinu cholesterolu v krvi, zlepšuje trávenie a podporuje činnosť žalúdočnej šťavy
● Kumquat: normalizuje procesy trávenia, zrýchľuje metabolizmus, obsahuje veľké množstvo živín
● Papája: stimuluje metabolizmus, pomáha bielkovinám rýchlejšie sa rozkladať a nepremení sa na tuky
● Marakuja: zdroj esenciálnych mikro a makroelementov, vytvára pocit sýtosti, podporuje jemné čistenie čriev
● Zelený čaj: zlepšuje tepelnú výmenu spracovávaním uložených tukov. Zníži množstvo cukru v tele. Odstraňuje nadbytočnú tekutinu
● Vitamín B6: urýchľuje metabolizmus, rozkladá tuky, potláča chuť do jedla a podporuje energetickú spotrebu.

AKO HO UŽÍVAŤ?
W-LOSS sa užíva rozpustením 20 kvapiek v 100 ml vody dvakrát denne.
ČO ROBÍ
Podľa údajov materskej spoločnosti vykonáva W-LOSS nasledovné funkcie:

● Pomáha organizmu spaľovať tuky a mení ich na energiu
● Minimalizuje príjem sacharidov
● Zníži hladinu glukózy v krvi
● Zníži pocit hladu
Previous slide
Next slide
RECENZIE ZÁKAZNÍKOV
Podľa internetu má výrobok veľmi vysokú mieru spokojnosti
4,7 hviezdičky z 5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Zuzana Nagyová
Zuzana Nagyová
Leggi Tutto
Vo veku 29 rokov som vážila neuveriteľných 95 kg. Moje hlavné problémy spočívali v nadmernom príjme sacharidov a tukov. Rozhodla som sa teda začať ketogénnu diétu, aby som stimulovala svoj metabolizmus. Po znížení množstva sacharidov sa moja váha začala pomaly znižovať, aj keď veľmi pomaly. Potom som sa dozvedela o W-Loss a odvtedy, čo som začala užívať tento doplnok stravy, sa proces výrazne zrýchlil. Celkovo som za 4 mesiace schudla 30 kg. A nikdy som neprestala jesť!
Alena Szabóová
Alena Szabóová
Leggi Tutto
Odkedy mám pamäť, stále som držala diéty. Občas som schudla, ale potom som začala zase jesť. Kvôli prebytočným kilogramom som sa stala veľmi nešťastnou. Potom som na Googli narazila na tento doplnok stravy a keďže mal pozitívne recenzie, rozhodla som sa ho vyskúšať. Výsledky boli viditeľné na prvý pohľad. Každý týždeň som schudla o 4-5 kg, cítila som sa skvele a nepociťovala som hlad. Teraz som dosiahla svoju ideálnu váhu a cítim sa ako znovuzrodená. Vrelo odporúčam!
Pavel Sedlák
Pavel Sedlák
Leggi Tutto
Vždy som bol veľmi nešportový typ. Posilňovňa ma vždy nudila a nedokázal som sa vzdať jedla. Po niekoľkých diétach, dokonca veľmi drastických, som schudol niekoľko kilogramov, ale rýchlo som ich zase nabral. Po konzultácii s lekárom som zistil, že mám v tele nízky počet ketónov, a preto som sa rozhodol vyskúšať W-Loss. Cítil som sa výborne a moja fyzická kondícia sa výrazne zlepšila! Schudol som 15 kg a už som ich nepritáhal naspäť a udržujem si váhu bez námahy. Odporúčam!
Precedente
Successivo
NÁZOR ODBORNÍKOV
Podľa krížových výskumov na odborných fórach má výrobok veľmi vysoký stupeň spokojnosti.
96 z 100
“Výrobok funguje správne: urýchľuje proces ketózy v tele a potláča chuť do jedla.”
“Vynikajúci pomer kvalita/cena. Spaľuje tuky a mení ich na energiu a pomáha znižovať hmotnosť tela.”
NEBEZPEČENSTVO PODVODU
Keďže pôvodný W-LOSS je patentovaný produkt s overenou účinnosťou, stovky “šibeničiarov” predávajú podobné názvy falšovaných produktov, ktoré nesplnia sľúbené účinky.
KÚPTE LEN NA OFICIÁLNEJ STRÁNKE
Aktuálne existuje jediný spôsob, ako zakúpiť originálny W-LOSS, a to prostredníctvom telefonického kontaktu s konzultantom.
Všetky iné webové stránky sú falošné.
Podľa našeho názoru aj rozhodnutie predať iba prostredníctvom telefonickej konzultácie svedčí o serióznosti spoločnosti.
KDE OBJEDNAŤ
Pre istotu sme tu pridali pôvodný kontaktný formulár výrobcu.
Momentálne je možné zakúpiť si
W-LOSS za cenu 39 €
s 50% zľavou

+ DOPRAVA ZADARMO
+ PLATBA PO DODANÍ
+ GARANCIA SPONZOŘENIA

ZHRNUTIE OBJEDNÁVKY

ZĽAVOVÁ AKCIA KONČÍ
39
  • 1 W - LOSS
  • 30-dňová spokojnosť alebo vrátenie peňazí
  • Doprava zdarma
  • Platba pri doručení
PONUKA