PRÍLEŽITOSŤPRETEBA
USLIM
FUNGUJE TO SKUTOČNE?
Aj dnes sme sa my v “Príležitosti pre vás” pustili do pátrania po pravde v záujme ochrany spotrebiteľov. Tu je článok, na ktorý všetci čakali: spis o doplnku stravy, ktorý urýchľuje proces ketózy v organizme, ktorý je najznámejší (a najlacnejší) na Slovensko.
ČO TO JE
USLIM nie je liek, ale 100% prírodný doplnok stravy navrhnutý na bezpečné zvýšenie procesu ketózy v tele a metabolizmu. Konkrétne pôsobí tak, že potláča pocit hladu a blokuje jednoduché uhľohydráty, zatiaľ čo sa zároveň stará o spaľovanie nadbytočných tukových zásob a ich premieňanie na energiu pre celé telo. Jeho inovatívna 100% prírodná formula využíva aktívne zložky prírodných prvkov, ale najmä kyseliny octovej, známej tým, že stimuluje metabolizmus (aj ten pomalší) a teda urýchľuje proces chudnutia. Od svojho uvedenia na trh získal veľa obľuby a ocenení a stal sa jedným z najvyhľadávanejších a najlepšie hodnotených produktov vďaka vynikajúcemu pomeru kvalita/cena a mnohým pozitívnym recenziám od tých, ktorí ho už vyskúšali. Je odporúčaný najznámejšími združeniami dietológov a výživových poradcov na Slovensko.
AKÉ JE JEHO ZLOŽENIE
USLIM je 100% prírodný doplnok stravy hlavne na báze octu z jablka, známy pre aktiváciu metabolizmu, ale nielen to. Tu sú všetky ďalšie zložky:

● ŽENŠEN: má tonizujúci účinok a zvyšuje účinnosť, urýchľuje metabolizmus a posilňuje imunitný systém
● SYNEFRÍN: je to prirodzený spaľovač tukov, uľahčuje spaľovanie tukov v problémových partiách, zvyšuje rýchlosť metabolizmu a produkciu energie
● KYSELINA LISTOVÁ: posilňuje nervový systém a podieľa sa na syntéze aminokyselín, podporuje vaše telo vo chvíľach stresu a námahy
● CHRÓM: stabilizuje hormonálnu reguláciu, uzamkne výsledky, základný prvok pre metabolizmus lipidov a spaľovanie tukov
● ZINOK: reguluje tráviace procesy, vstrebávanie a rozklad látok, bez nej sa užitočné prvky v tele nevstrebávajú
● VITAMÍN B12: zodpovedá za pamäť a koncentráciu. Odstraňuje odpad a toxíny z tela
ČO ROBÍ
Podľa údajov materskej spoločnosti vykonáva USLIM nasledovné funkcie:

● prirodzene blokuje jednoduché sacharidy a podporuje trávenie komplexných sacharidov
● spaľuje nadbytočné tukové zásoby a premieňa ich na energiu pre telo
● pomáha regulovať pocit hladu tým, že ho blokuje až do maximálne 8 hodín a zabráni konzumácii nezdravých občerstvení medzi hlavnými jedlami
● podporuje prirodzený proces ketózy v organizme
● je zložený iba z prísad 100% prírodného pôvodu, bezpečných a bez kontraindikácií
Previous slide
Next slide
RECENZIE ZÁKAZNÍKOV
Podľa internetu má výrobok veľmi vysokú mieru spokojnosti
4,7 hviezdičky z 5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Zuzana Nagyová
Zuzana Nagyová
Leggi Tutto
Vo veku 28 rokov som vážila neuveriteľných 90 kg. Moje hlavné problémy spočívali v nadmernom príjme sacharidov a tukov. Rozhodla som sa teda začať ketogénnu diétu, aby som stimulovala svoj metabolizmus. Po znížení množstva sacharidov sa moja váha začala pomaly znižovať, aj keď veľmi pomaly. Potom som sa dozvedela o Uslim a odvtedy, čo som začala užívať tento doplnok stravy, sa proces výrazne zrýchlil. Celkovo som za 4 mesiace schudla 30 kg. A nikdy som neprestala jesť!
Alena Szabóová
Alena Szabóová
Leggi Tutto
Odkedy mám pamäť, stále som držala diéty. Občas som schudla, ale potom som začala zase jesť. Kvôli prebytočným kilogramom som sa stala veľmi nešťastnou. Potom som na Googli narazila na tento doplnok stravy a keďže mal pozitívne recenzie, rozhodla som sa ho vyskúšať. Výsledky boli viditeľné na prvý pohľad. Každý týždeň som schudla o 4-5 kg, cítila som sa skvele a nepociťovala som hlad. Teraz som dosiahla svoju ideálnu váhu a cítim sa ako znovuzrodená. Vrelo odporúčam!
Pavel Sedlák
Pavel Sedlák
Leggi Tutto
Vždy som bol veľmi nešportový typ. Posilňovňa ma vždy nudila a nedokázal som sa vzdať jedla. Po niekoľkých diétach, dokonca veľmi drastických, som schudol niekoľko kilogramov, ale rýchlo som ich zase nabral. Po konzultácii s lekárom som zistil, že mám v tele nízky počet ketónov, a preto som sa rozhodol vyskúšať Uslim. Cítil som sa výborne a moja fyzická kondícia sa výrazne zlepšila! Schudol som 15 kg a už som ich nepritáhal naspäť a udržujem si váhu bez námahy. Odporúčam!
Precedente
Successivo
NÁZOR ODBORNÍKOV
Podľa krížových výskumov na odborných fórach má výrobok veľmi vysoký stupeň spokojnosti.
96 z 100
“Výrobok funguje správne: urýchľuje proces ketózy v tele a potláča chuť do jedla.”

“Vynikajúci pomer kvalita/cena. Spaľuje tuky a mení ich na energiu a pomáha znižovať hmotnosť tela.”
“Vedci sublimovali ocot a vytvorili silný koncentrát: 5 mg tejto látky zodpovedali 1 litru kvapalného jablčného octu. Spojením s liečivými rastlinami, vitamínmi a mikronutrientmi sa jeho účinnosť zvýšila o 150-krát.”
NEBEZPEČENSTVO PODVODU
Keďže pôvodný USLIM je patentovaný produkt s overenou účinnosťou, stovky “šibeničiarov” predávajú podobné názvy falšovaných produktov, ktoré nesplnia sľúbené účinky.
KÚPTE LEN NA OFICIÁLNEJ STRÁNKE
Aktuálne existuje jediný spôsob, ako zakúpiť originálny USLIM, a to prostredníctvom telefonického kontaktu s konzultantom.
Všetky iné webové stránky sú falošné.
Podľa našeho názoru aj rozhodnutie predať iba prostredníctvom telefonickej konzultácie svedčí o serióznosti spoločnosti.
uslim4
KDE OBJEDNAŤ
Pre istotu sme tu pridali pôvodný kontaktný formulár výrobcu.
Momentálne je možné zakúpiť si
USLIM za cenu 39€
s 50% zľavou

+ DOPRAVA ZADARMO
+ PLATBA PO DODANÍ
+ GARANCIA SPONZOŘENIA

ZHRNUTIE OBJEDNÁVKY

ZĽAVOVÁ AKCIA KONČÍ
39
  • 1 USLIM
  • 30-dňová spokojnosť alebo vrátenie peňazí
  • Doprava zdarma
  • Platba pri doručení
PONUKA