MUNDËSIPËRJU
HAIR STYLER 5 IN 1
VEPRON VËRTET?
Edhe sot ne, në “Mundësi Për Ju”, kemi vazhduar kërkimin e të vërtetës në mbrojtje të konsumatorëve. Këtu është artikulli që të gjithë keni pritur: dosja mbi planxën për flokë 5 në 1 më e njohur (dhe më ekonomike) në Shqipëri.
Ç’ËSHTË
HAIR STYLER 5 IN 1 është një përzierje inovative e furçës dhe pllakës për të gjitha llojet e flokëve, duke lejuar gjithashtu krijimin e stileve të ndryshme. Në fakt, një pllakë e vetme është e pajisur me 5 aksesore: fëngër, furçë, pllakë, volumizues dhe mbështjellës. Prandaj, ju jep mundësinë për të tharë dhe stilezuar flokët sipas dëshirës suaj duke përdorur një produkt të vetëm. Që kur u prezantua në treg, ka filluar të fitojë vlerësime dhe çmime, duke u bërë një nga produktet më të shitura dhe të vlerësuara për raportin e shkëlqyeshëm cilësi/cmim. Është miratuar nga parukierët dhe stilistët më të njohur të flokëve.. 
SI ËSHTË BËRË
HAIR STYLER 5 IN 1 është një produkt profesional, i krijuar vetëm me materiale shumë cilësore dhe të sigurta që nuk i dëmtojnë flokët. Këtu janë të gjitha aksesoret dhe karakteristikat e tij:

● TEKNOLOGJIA E AJRIT: Hair Styler 5 në 1 përdor një teknologji të re të ajrit me një fuqi të madhe, por të kujdesshëm, për të mos djegur skalpin dhe për të mos krijuar nudhë të pakëndshme, duke dhënë një tharje të shpejtë dhe të barabartë.
● 3 NIVOE TË REGULLIMIT TË NGROHJES: Mund të zgjidhni mes 3 niveleve të ngrohjes, nga më i ulëti në më të lartin, në varësi të atij që përshtatet më mirë me flokët tuaja.
● TEKNOLOGJIA ME IONË NEGATIVE NË QERAMIKË: Teknologji inovative që siguron një stilim të butë edhe për flokët e thata, të ngërçura dhe të dëmtuara. Përballoi elektrizimin dhe kufizon tharjen, zbrazjen dhe thyerjen e flokëve të shkaktuar nga ndezja.
● DIZAJNI I RI ME TEKNOLOGJI ANTI-ZËRINË: Dizajn i ri profesional dhe elegante me një motor shumë i fuqishëm me shpejtësi të lartë (1000W / 110V). I pajisur me një kabull të kthjellët 360 ° për përdorim të lehtë dhe pa trullosje. Teknologji me zë të ulët për të ofruar një eksperiencë shumë të rehatshme.

KOMPLETI PËRFSHIN:

● AKSESORI I FËNGËRIT: Tharë flokët shpejt dhe i përgatit për stilingun që preferoni.
● AKSESORI I QËRPIRËS: I shtron dhe i përrosh flokët pa i ngërçur ose i dëmtuar, duke ofruar një masazh të butë të skalpit.
● AKSESORI I FIRCA CILINDRIK: Jep valë të buta dhe shumë natyrale, pa i dëmtuar ose djegur flokët.
● 2 VALË TË MADHA 30 MM: 1 valë për mbulim në drejtim orar dhe 1 valë për mbulim në drejtim kundër orar.
Ç’KA BËRË
Sipas të dhënave nga kompania mëmë, kjo pllakë inovative kryen këto detyra:

● Thar dhe krijon volum duke filluar nga rrënja e flokëve
● Qëron, stilizon dhe i përrosh edhe flokët më të shkurtër
● Krijon rrudha të bukura dhe valë të shumë të buta
● Merret me kujdes të flokët pa i ngërçur, djegur ose i dëmtoj
● Realizon frizura profesionale si te parukierja në disa minuta
● Është i përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve
Previous slide
Next slide
RISHENIME NGA KONSUMATORËT
Sipas internetit, produkti ka një nivel të lartë të kënaqësisë
4,7 yje në 5⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Valentina Koçi
Valentina Koçi
Leggi Tutto
Qysh nga koha kam preferuar flokët e shkurtër, por shpesh ata dëmtohen nga lagështia ose shiu dhe është e pamundur t'i jap një formë të mirë përsëri. Përmes Hair Styler 5 në 1, tani nuk kam më këtë problem dhe me 5 aksesoret e tij mund t'i qëroj kur dhe si do! Vërtetë mrekullues, e rekomandoj për të gjithë!
Kristina Toska
Kristina Toska
Leggi Tutto
Kam flokët shumë të gjatë dhe natyralisht të kërcyera, kështu që t'i tharë është një ëndërr e vërtetë sepse më duhet shumë kohë dhe nëse nuk përdor fëngërin e duhur, rezultati do të jetë kërcyera dhe nudha. Një shoqe më ka shpëtuar letteralisht jetën kur më rekomandoi të provoja këtë pllakë me 5 aksesore dhe që prej asaj dite nuk e lë më! E përdor për çdo stile sepse është shumë e shpejtë në punën e saj, jam shumë i kënaqur!
Ismail Spahiu
Ismail Spahiu
Leggi Tutto
E dashura ime ankohej shpesh për flokët të saj të holla dhe të ndjeshëm që u digjen dhe dëmtohen menjëherë pas çdo vizite në parukeri. Kështu që fillova të kërkoja në Google për ta bërë të lumtur dhe zgjidhur problem të saj dhe gjetëm Hair Styler 5 në 1. Nuk do t'ju tregoj gëzimin e saj kur e provoi dhe pa se jo vetëm mund të krijojë stile të përsosura, por flokët nuk dëmtohen dhe nuk u digjen. Një blerje vërtetë e mirë.
Precedente
Successivo
MENDIMET EKSPERTËVE
Duke u bazuar në kërkimet në forume të fushës, produkti ka një NJS (nivel të kënaqësisë së shumës) shumë të lartë.
96 nga 100
“Produkti funksionon shumë mirë. Është i krijuar me materiale cilësore që sigurojnë një besueshmëri të lartë të produktit dhe rezultate të shkëlqyera.”
“Është një produkt vërtetë jashtëzakonisht. Raporti cilësi/cmim i shkëlqyer.”
“Krijon tharje dhe stile të nivelit profesional, pa djegur skalpin dhe më së shumti, pa i dëmtuar ose i ngërçitur flokët.”
RREZIKU I HABISE
Pasigur se HAIR STYLER 5 IN 1 origjinal është një produkt i patentuar dhe me performancë të provuar, qindra “hileqarë” shesin produkte të rreme me emër të ngjashëm që nuk funksionojnë ashtu siç është premtuar.
BLENI VETËM NGA FAQJA ORIGJINALE
Aktualisht, ka një mënyrë vetëm për të blerë HAIR STYLER 5 IN 1 origjinal dhe kjo është përmes kontaktit telefonik me një këshilltar.
Çdo faqe tjetër është e rremë.
Zgjedhja për të shitur vetëm përmes këshillimit telefonik është – sipas mendimit tonë – edhe një dëshmi e seriozitetit të kompanisë.”
KU TË POROSISNI
Për të shmangur keqkuptimet, kemi vendosur më poshtë formularin e kontaktit origjinal të prodhuesit.
Aktualisht është e mundur të blini
HAIR STYLER 5 NË 1 në çmimin prej 4.500,00 LEK
me një zbritje prej 50%

+ TRANSPORT FALAS
+ PAGUANI NË DOREZIM
TË KËNAQUR OSE KTHIM + PARAQITËS

PËRMBLEDHJE E POROSISË

OFERTË NË SKADIM
LEK 4500,00
  • HAIR STYLER 5 IN 1
  • Garancia e kënaqësisë ose rimbursimi brenda 30 ditëve
  • Transport falas
  • Pagesa në dorëzim
OFERTË